Модель ZT 0357 є об'єднанням характеристик ножа для щоденного носіння та робочого ножа. Профіль клинка типу drop point, обух трохи звужений — крім суто візуальної агресивності, така форма ефективна під час проколювання, а високі спуски та плавний вигин різальної крайки полегшують різання.
Сталь — висококласна CPM 20CV. Покриття може бути різним — це залежить від конкретної моделі.
Ніж відкривається легко, чому сприяє фліпер і система SpeedSafe®, яка підсилює натискання, а в закритому стані, на додаток до замка, перешкоджає випадковому виходу клинка.
У робочому положенні клинок фіксується за допомогою замка Liner Lock. Колодка з міцного нековзного матеріалу G-10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0357BW |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 194 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0357, 0357 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 194 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-61 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 120 ₴








