Ніж моделі ZT 0707 є практично ідеальним компромісом між повнорозмірними та компактними ножами.
Свіже прочитання профілю Drop Point у поєднанні з тонкою ручкою надає виробу елегантного вигляду.
Клинок зі сталі CPM 20CV фіксується у відкритому положенні за допомогою замка Frame Lock.
Колодка складана, з титану та вуглецевого волокна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0707 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 89 |
| Довжина загальна, мм | 210 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | 0707, 0707 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-61 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 040 ₴



