Ніж Kershaw Launch 11 — блискавичний автоматичний ніж для щоденного використання. Футуристичний дизайн цього ножа чимось схожий на обриси космічного корабля із серіалу Star Trek.
Клинок виготовлений із порошкової сталі CPM-154 від металургічного концерну Crucible Industries. Ця марка сталі вирізняється тривалим утриманням різальної крайки, а також відносною легкістю її правки. Крім того, ця сталь надає клинку гарну корозійну стійкість, зносостійкість і ударну в'язкість. Клинок доповнений покриттям Stonewash, яке ефективно маскує незначні пошкодження клинка, що виникають під час експлуатації.
Ніж обладнаний системою Push-button Lock, яка дає змогу відкрити ніж за лічені секунди, а також надійно блокує клинок під час використання. Відкриття відбувається завдяки натисканню на кнопку, для закриття ножа кнопку потрібно утримувати.
Накладки на ручку скелетного типу виготовлені з легкого, але міцного анодованого алюмінію.
Знімна кліпса дасть змогу ефективно використовувати ніж як правші, так і лівші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7550 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 70 |
| Довжина загальна, мм | 166 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Launch 11, Launch 11 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-154 |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Загальна довжина | 166 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Твердість леза | 57-59 |
| Тип замка | Button lock, Button lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.1 |
- Ціна: 8 800 ₴



