Kershaw Tumbler — напрочуд гарний ніж для повсякденного використання від відомого найфмейкера Дмитрію Сінквіча.
Клинок моделі зроблений із високовуглецевої сталі D2, яка вирізняється підвищеною міцністю, зносостійкістю, ударною в'язкістю та здатністю зберігати різальну крайку гострою впродовж тривалого часу. Клинок витягується завдяки фліперу та надійно фіксується у відкритому положенні за допомогою замка Sub-Frame Lock. Модель обладнана системою кулькопідшипників, які пришвидшують вихід клинка.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованого склотекстоліту G10 і доповнені карбоновими вставками, що забезпечує надійну посадку навіть у мокрій руці. Модель має отвір під темляк і сталеву кліпсу для зручності використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4038 |
| Дизайнер | Dmitry Sinkevich |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 187 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Tumbler, Tumbler |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 187 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56-61 |
| Тип замка | Sub-Frame Lock, Sub-Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 520 ₴



