До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Grand Way 9004 WP (B) — автоматичний ніж із боковим викидом клинка.
За своїм стилем та дизайном ця «висока» є спадкоємицею класичних європейських моделей початку серії XX століття. Сто років тому, якраз щось у цьому роді таскала у своїх кишенях різношерстяних глядачів у Марсельському порту або на вуличках Мадрида.
Дерев'яні накладки, фурнітура «під латунь», характерний прапорець системи викиду Lever Lock — все в цьому ножі буквально дихає історією. І нехай це не історія, яка творилася в палацах і університетах. Історія вулиць не менш важлива та значка.
До речі, клинок цього ножа досить практичний. Саме такі були широко в ходу в старій Європі. Проста форма, прямий обух, спрямоване вперед вістря, прямі спуски від самого верху.
Класика.
І класика дуже функціональна. Victorinox і Venger не бачать нічого поганого в тому, щоб досі випускати складані саме з такими клинками. Тож не проміжком і нам.
Сталь 440С теж — дуже популярна у 20-му столітті ножова неіржавка сталь. Міцна, невибаглива, недорога. У цьому ножі вона більш ніж доречна.
Коротко кажучи, якщо старий добрий стиль для вас щось означає, повз Grand Way 9004 WP (B) ви точно не пройдете. Так, за сучасними мірками він дещо грубуватий, але це і є данина традиціям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 512 ₴





