Цей тип ножів отримав особливе поширення в США часів золотої лихоманки, а потімширився у всьому світі. Його прообразом, найімовірніше, є традиційний ескімоський ніж — улу.
Головна перевага ножів цієї конструкції — компактність, зручність носіння, надзвичайно висока пробивна сила. Ще однією важливою позитивною якістю є той факт, що цей ніж украй важко виронити навіть із нещільно стисненого кулака.
Згідно з законодавством багатьох країн тичкові ножі не є холодною зброєю, а отже, для їх купівлі та носіння не потрібно жодних дозволень і документів.
Модель Grand Way 2504R-B має типову для тичкових ножів Т-подібну форму. Її колодка обмотана шнуром, який продовжується в невеликий темляк. Напругострий, кинджалоподібний клинок завдовжки 65 мм виготовлений із неіржавкої сталі марки 440С, міцної та невибагливої.
Чорне покриття й поздовжня полегшувальна проріз у клинку надають ножу агресивного та стильного вигляду.
Grand Way 2504R-B комплектується міцними піхвами з «шкірзаму». Ножі мають клапан, що закривається на кнопку, і петельку, що дає змогу носити навіть на досить широкому ремені.
Grand Way 2504R-B — міцний маленький тичковий ніж, здатний на серйозні справи. Обійдеться він вам недорого, носити його легко та зручно. Та й у закону до нього жодних претензій. З якого боку не подивися — одні плюси.
Зацікавилися тичковими ножами? Візьміть цей, він цілком непоганий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 65 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 60 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | шнур |
| Матеріал чохла/ніжний | мистецтв.шкіра |
| Загальна довжина | 130 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 269 ₴



