Ніж Kershaw Highball — стильний кишеньковий ніж, який вирізняється чіткими й агресивними лініями.
Клинок виготовлений із високовуглецевої сталі марки D2, якій властива підвищена міцність, зносостійкість і ударна в'язкість, а також здатність зберігати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду часу. Клинок витягується завдяки підпальцевій виїмці та надійно фіксується сталевою пластиною замка Frame Lock.
Модель обладнана системою кулькопідшипників, які пришвидшують вихід клинка.
Накладки на ручку виготовлені з неіржавкої сталі. Завдяки особливій вигнутій формі, ніж зручно лежить у долоні та його без проблем можна відкрити однією рукою. Для зручності використання модель має сталеву кишенькову кліпсу.
Highball XL — це збільшена версія однойменної моделі. Істотно вона не відрізняється від оригінальної моделі. Різниця переважно стосується розміру та елементів дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 71 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7010 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 71 |
| Довжина загальна, мм | 171 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Highball, Highball |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin, PVD |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-61 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
- Ціна: 2 840 ₴



