Оригінальний Harrier був одним із перших ножів серії Byrd. Більшість партії була, через різні причини, знищена, а ті деякі екземпляри, які були куплені, зараз є гордістю приватних колекцій.
У Harrier 2 класичний дизайн прототипу не тільки відновлений, але й доведений до досконалості. Призначений для щоденного носіння. Ніж є своєрідним компромісом між популярними Cara Cara 2 і Meadowlark 2.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 8Cr13MoV, у розкритому положенні фіксується замком Back Lock. Випускається зі звичайною або напівсерейторною різальною крайкою.
Накладки на колодці виготовлені з текстурованого G-10 або з неіржавкої сталі. Підпальцеві виїмки виражені слабо, але перша оригінально вписана в чойл. Однією з приємних особливостей цього ножа є чотирипозиційна кліпса — ніж можна носити в лівій або правій кишені та в тому положенні, яке найбільш зручно користувачеві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY01PSBK2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 194 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Harrier 2, Harrier 2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 194 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 740 ₴






