Складаний ніж SwayBack виробництва компанії Spyderco, створений у колаборації з польським майстром ножів Марцином Слишем, натхненний англійськими ножами 19 століття відомими, як Jack Knives.
Клинок має характерну форму Wharncliffe з вогунтовими спусками практично від самого обуха. Виконаний клинок із неіржавкої сталі CTS® XHP, що в поєднанні з формами ножа забезпечує приголомшливі різальні властивості.
Колодка виготовлена з титану високої міцності та вирізняється невеликою масою. Разом із лайнерами з неіржавкої сталі, ручка формує замок Reeve Integral Lock (R.I.L.), надійно фіксує клинок під час роботи та носіння в складеному вигляді в кишені. Кліпса виготовлена з неіржавкої сталі та може переноситися на зручну для користувача бік колодки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C249TIP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Marcin Slysz |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 204 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Swayback, Swayback |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS® XHP |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 62-64 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 400 ₴






