Нова лінійка Techno 2 — це продовження прекрасно зарекомендувала себе серії складаних ножів Techno від польського майстра Марцина Слиша. Новинка продовжує славну традицію поєднання неймовірної компактності та такої самої неймовірної корисності, але вже з ще ширшим функціоналом.
Techno 2 вироблено з неіржавкої сталі CTS® XHP завтовшки 3,5 мм (0,138 дюйма). Клинок має високу лінію заточування за досить широкому частоті, що забезпечує його міцність, не зменшуючи зручності використання. Форма клинка подібна до "вовчої ноги" й гарантує оптимальну функціональність із низьким коефіцієнтом тертя під час різання. Ручка має просту й одночасно зручну форму, маючи виїмку під великий палець, дає можливість щільного утримання для використання.
Колодка Techno 2 сконструйована з двома міцними накладками, які прецизійно оброблені з титану 6AL-4V і мають матову обробку. Дротяна кліпса може монтуватися з обох боків ручки. Механізм замка Reeve Integral Lock (R.I.L.) — надійний і зручний, він забезпечує як і щільну фіксацію в робочому положенні, так і збереження його в безпечному стані під час носіння в кишені. Штифт із титану із зеленим анодуванням з'єднують дві половини ручки. Також ручка має отвір для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 64 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C158TIP2 |
| Мoдель. | Techno 2 |
| Загальна довжина | 152 мм |
| Твердість леза | 62-64 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
- Ціна: 15 930 ₴


