Ножі Classic — улюблений інструмент тесля і різного роду різчиків для дерева. Поява серії Classic є свого роду точкою відліку для ножів Mora. З цими ножами компанія здобула міжнародне визнання й славу. Відмітна риса — класичний червоний колір ручки з деревини берези, яка використовується впродовж понад 100 років! Вуглецева сталь, що стала матеріалом для клинків, забезпечує тривале утримання заточування.
Ніж Mora Classic No.1 постачається в комплекті з функціональними піхвами з твердого термопластику класичного скандинавського дизайну з фірмовим знаком Mora. УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 77 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13603 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 77 |
| Довжина загальна, мм | 170 |
| Мoдель. | Classic, Classic |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Вуглецева |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластикові піхви з кріпленням |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Швеція, Швеція |
| Твердість леза | 56-58 |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
- Ціна: 1 580 ₴







