
Ніж Morakniv Woodcarving 164 для лівші
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 23050218
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Morakniv Hook Knife — традиційний шведський ніж-ложкоріз, призначений для формування увігнутих поверхонь, а також вирізування заглиблень у ложках, гуртках, тарілках та інших виробах із дерева. Напівкруглий клинок виготовлений із високоякісної ламінованої сталі, має три заточені грані. Ручка виготовлена з довговічної берези.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13444 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 55 |
| Довжина загальна, мм | 164 |
| Мoдель. | Hook knives, Hook knives |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Вуглецева |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Загальна довжина | 164 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 56-58 |
| Товщина клинка, мм | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


