
Набір для гоління Boker Stainless Olive Set. Колір коричневий
8 610 ₴
- В наявності
- Код: 23730879
Boker Manufaktur Solingen — ножі найвищого класу! З 1869 року й досі виробляються на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.
Виробництво небезпечних бритв компанією Boker почалося з моменту заснування «Heinr. Boker&Co" в Золінгені 1869 року. З перших днів велика увага приділялася якості матеріалів і продукції, що виготовляється, що принесло бритвам Straight Razor успіх і всесвітню популярність. Після закінчення Другої світової війни виробництво бритв було припинене. Оригінальний каталог Boker USA 1906 року, що зберігся до наших днів, з повним асортиментом небезпечних бритв являє собою найстаріший документ в архіві компанії. Згодом виробництво бритв повернулося. Зараз класичні небезпечні бритви Straight Razor виготовляються в традиційному дизайні, але з використанням новітніх технологій і матеріалів.
Класичні небезпечні бритви Stainless Olive Set — це поєднання доступної ціни з перевіреною якістю виробів від компанії Böker.
Накладки колодки виготовлені з дерева оливи. Гострий клинок виготовлений із неіржавкої сталі, що чудово утримує різальну крайку, і має увігнуті спуски з потовщенням ближче до обуха.
Набір складається з:
- помазка для гоління;
- ременя для правлення бритви;
- олії камелії;
- крем-мила для гоління;
— небезпечної бритви Stainless Olive.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Довжина леза | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 140537SET |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 75 |
| Довжина загальна, мм | 243 |
| Додаткова інформація | Ширина полотна - 5/8", Ширина полотна - 5/8" |
| Мoдель. | Stainless Olive Set, Stainless Olive Set |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Оливкове дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4.9 |
| Товщина леза | 4.9 мм |
| Колір чохла/ніжний | Коричневий |
- Ціна: 8 610 ₴

