Кортик нагородний.
Клинок — дамаск. Колодка — бивень мамонта. Накладки — латунь. Продається в подарунковій коробці.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 270 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КА-1 |
| Довжина клинка, мм | 270 |
| Довжина загальна, мм | 325 |
| Мoдель. | Кортик армійський, Кортик армійський |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Бивінь мамонта |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 325 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,1 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 000 ₴









