Дамаський клинок, колодка та пілочки з палісандра. Прилад і накладки срібні. На завершенні художнє зображення косулі, також її профілем інкрустовані піхви.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 128 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | НК-1 |
| Довжина клинка, мм | 128 |
| Довжина загальна, мм | 248 |
| Мoдель. | Косуля, Косуля |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Палісандр |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Комбіновані піхви |
| Загальна довжина | 248 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Комбіновані піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 200 ₴








