"Мисливець" — ніж, природно, для мисливців. Клинок шпильний, колодка з дерева бокоте. З прикрас тільки больстер із рослинним орнаментом і невелика накладка на навершї. Ножі шкіряні.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 126 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | НОБ |
| Довжина клинка, мм | 126 |
| Довжина загальна, мм | 251 |
| Мoдель. | Мисливець, Мисливець |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Булатна |
| Матеріал накладки/ручки | Бокоте |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 251 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 000 ₴







