Ніж/"Вепр-2" є продовженням ідей, закладених у попередній моделі. Колодка з дуба, просоченого тиковою олією. Мельхіоровий прилад, з навершям у формі, звісно ж, вепрою.
Профіль клинка авторський, з розширенням полотна ближче до вістря. Клинок відкуваний зі сталі N690.
Через унікальність і оригінальність загального вигляду, ніж/"Вепр-2" стане прекрасним подарунком для будь-якого мисливця.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 132 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAVPR2 |
| Довжина клинка, мм | 132 |
| Довжина загальна, мм | 265 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Вепр-2, Вепр-2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 59 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴







