Класичний ніж для оброблення риби, оформлений як щука. Клинок довгий, полірований. Колодка та піхви з цінних порід дерева.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 156 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | НЩ-1 |
| Довжина клинка, мм | 156 |
| Довжина загальна, мм | 281 |
| Мoдель. | Щука, Щука |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Комбіновані піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Polished |
| Загальна довжина | 281 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Немає, немає |
| Чохол/ножини | Комбіновані піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴








