Ексклюзивний ніж від японського майстра Коджі Хара під назвою "Кабуки". Ніж складаний, із замком Liner Lock, м'яким виходом клинка, відкинутого зі сталі Cowry-Y. У декоративній виїмці посередині полотна зображення китайських канапок. Больстер і навершя сталеві. Колодка інкрустована золотими та чорними перлами. Ніж є витвором мистецтва та випущений в єдиному екземплярі.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 97 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KH-1 |
| Довжина клинка, мм | 97 |
| Довжина загальна, мм | 213 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Коджі Хара, Коджі Хара |
| Матеріал накладки/ручки | Перламутр |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Фірмовий чохол |
| Обробка клинка/Покриття | Дзеркальний |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 000 ₴







