- Навіщо варто купити такий складаний ніж, як Grand Way 190123?
Grand Way 190123 — практичний складаний ніж, з цікавим набором додаткових інструментів.

- Клинок
Довжина клинка — 90 мм, товщина 2,9 мм. Спуски увігнуті, від середини клинка. Добре помітне фальшлезо забезпечує гарну проникність. Зворотний скіс обуха дає змогу за потреби впертися пальцем і збільшити зусилля на клинок.
Матеріал клинка — неіржавка сталь марки 440С, міцна та добре стійка до корозії.
Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково пошита покриттям Ti-Ni (Titanium Nitride).
Рамуючи, можемо сказати, що перед нами гарний різак, що чудово підходить для повсякденного застосування.

- Стропоріз
Близ навершя в колодці розташований стропоріз. Це пристосування допоможе легко розрізати мотузку, провід, пакувальний шнур або ремінь (зокрема ремінь безпеки в автомобілі).
- Склобій
У торцевій частині навершя розташовується склобій. Це спеціальне пристосування рекомендовано мати при собі кожному автомобілісту. Можливість швидко розбити найміцніше скло іноді може стати дуже важливою.

- Колодка
Колодка ножа складається з двох плашок, покритих накладками з прогумованого пластику. Вона ергономічна. Добре лежить у долоні. Не ковзає.
В осьовому механізмі розташована пружина асисту, завдяки якій ніж фактично є напівавтоматом. Основних способів розкриття ножа два: за шпеник або за допомогою плавника-фліпера. У будь-якому разі, ніж легко розкривається однією рукою. В екстремальній ситуації це може бути важливо.
Сталевий кліпс допоможе розмістити ніж на зрізі кишені. Носити такий ніж дійсно зручно. Виймати ніж на кліпсі можна дуже легко та швидко. Вам точно не доведеться куліти по кишенях.
Якщо ви шукаєте складаний ніж, який чудово підійде автомобілісту, туристам і просто активному містянину — зверніть свою увагу на Grand Way 190123. Цей ніж зручний і практичний, він пропонує багаті можливості за доступною ціною.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника ЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 206 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 135 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | алюміній, G10 |
| Матеріал чохла/ніжний | немає чохла |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 571 ₴








