- Клинок ножа
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі марки 440С. Ця сталь міцна та чудово чинить опір корозії.
Форма клинка — Drop Point з виражено спрямованим вперед вістрям. Це робить клинок майже списоподібним. Проколювати цей ніж буде точно, легко й ефективно. Спуски увігнуті, від верхньої третини.
Як проникна здатність, так і різання в такого клинка, завдяки формі, будуть на висоті.

- Колодка
Колодка ножа — справжня класика. Сталевий корпус із приклепаними дерев'яними накладками та сталевими притинами. Прилад ножа покритий рослинним орнаментом у дусі прикрас мисливського спорядження. Колодка, завдяки ергономічним виборам, дуже зручна та впевнено "тримає" руку. Ніж дарує долоні відчуття приємної комфортності та надійності.

- Замок
Замок, як і годиться для такого ножа — Back-Lock. Конструкція ця — випробувана часом, міцна та надійна. Звертає на себе зручну велику клавішу фіксатора-коромисла. Це — приємна особливість ножа, що додає йому зручності.

- Осьовий механізм.
Більшість класичних моделей розкривається і закривається двома руками. За нинішніх часів це не дуже швидко, зате надійно й безпечно.
- Чому вам варто купити складаний ніж Grand Way PT 029?
Grand Way PT 029 — чудовий сплав класичного дизайну, випробуваних технічних рішень і низки сучасних елементів, що позитивно позначаються на ефективності ножа. Якщо ви хочете купити недорогий, але водночас практичний і солідно виглядає складаний ніж для повсякденних завдань — купіть PT 029, він вас не розчарує.
Краса класичних ножів — це щось із розряду вічних цінностей.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 170 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 525 ₴






