
Ніж Art Knives "Персія" від Zaza Revishvili
80 000 ₴
- В наявності
- Код: 17840067
Заза Ревішвілі народився в Тбілісі, Грузія. Закінчив Тбілісський університет мистецтв. 1994 року переїхав у США. Виготовлення ножів довгий час було для Заза Ревішвілі хобі. Тепер проєктування та виготовлення ножів — його основний вид діяльності. На сьогодні Заза Ревішвілі є володарем 27 міжнародних нагород всесвітньо відомих виставок у Нью-Йорку, Атлантиці, Чикаго, Лос ≥Є, Парижі, Мюнхені та Мілані. Його роботи розташовані в найвідоміших колекціях у США, Бразилії, Франції, Німеччині, Італії, Англії, Японії, Росії, Арабських емітрах, Центральній аравії та інших країнах. На сьогодні Заза Ревішвілі справедливо входить до топ 30 видатних майстрів із виготовлення штучних ножів у світі.
Ніж «Персія» створений 2013 року. Клинок виготовлений з дамаської сталі. В основі дизайну ножа легко вгадуються мотиви, характерні для Близького сходу. Клинок двогострий, має чітко окреслений вигин у верхній частині. Гарда та потиличник колодки виготовлені зі срібла та прикрашені візерунком, виготовленим у техніці філіграні. Колодка ножа зроблена з викопаного бівня мамонту.
Ніж «Персія» є яскравим зразком творчості Майстра та являє собою прекрасний зразок сучасного декоративно – прикладного мистецтва. Ніж справедливо стане перлиною будь-якої, навіть найвишуканішої ножової колекції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 171 мм |
| Товщина леза | 5.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | НП |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина клинка, мм | 171 |
| Довжина загальна, мм | 285 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | "Персия", "Персия" |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Бивінь мамонта, Срібло |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5,8 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 80 000 ₴







