
Нож Art Knives "Pukko" Simone Raimondi
20 000 ₴
- В наявності
- Код: 17840069
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Симон Раймонді — італійський творець ексклюзивних ножів. Спеціалізується на клинках із дамаської сталі.
Ніж стилізований під класичні фінські "Puukko". Клинок викуваний із дамаської сталі, а забарвлення колодки схоже на північне грозове небо.
Ніжни з гладкої шкіри з тисненням.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 82 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | НПР |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина клинка, мм | 82 |
| Довжина загальна, мм | 205 |
| Мoдель. | "Pukko", "Pukko" |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus, San Mai III |
| Матеріал накладки/ручки | Стабілізована деревина, Бивінь моржа |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴






