
Ніж кухонний Due Cigni Shredder Large 250 мм
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 19040113
Ніж кухонний Due Cigni Shredder Small — професійний ніж для рубання продуктів із двома ручками. Завдяки своїй формі півмісяця він полегшує роботу по рубці, ідеально розподіляючи силу та точність. Батьківщиною такої форми є Італія, проте, коли і ким був придуманий цей ніж — залишається загадкою і донині. Клинок цієї моделі виготовляється з німецької неіржавкої сталі X50Cr15MOV, завдяки якій зберігає гостроту різальної крайки впродовж тривалого періоду та не потребує особливого догляду. Ергономічні ручки типу full tang, виготовлені з поліформальдегіду, забезпечують надійне захоплення й повний контроль над процесом. Завдяки їм сокирка не ковзає й не провертається навіть у мокрій руці.Ісользуючи Due Cigni Shredder Small, можна блискавично подрібнити зелень, пряні трави, шоколад, горіхи в крихту, а гарний шматок м'яса перетворити на дрібний фарш.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 740/25 |
| Довжина леза | 250 мм |
| Додаткова інформація | Можна мити в посудомийній машині |
| Мoдель. | Shredder |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Товщина леза | 2.4 мм |
- Ціна: 1 130 ₴

