Заза Ревішвілі народився в Тбілісі, Грузія. Закінчив Тбілісський університет мистецтв. 1994 року переїхав у США. Виготовлення ножів довгий час було для Заза Ревішвілі хобі. Тепер проєктування та виготовлення ножів — його основний вид діяльності. На сьогодні Заза Ревішвілі є володарем 27 міжнародних нагород всесвітньо відомих виставок у Нью-Йорку, Атлантиці, Чикаго, Лос ≥Є, Парижі, Мюнхені та Мілані. Його роботи розташовані в найвідоміших колекціях у США, Бразилії, Франції, Німеччині, Італії, Англії, Японії, Росії, Арабських емітрах, Центральній аравії та інших країнах. На сьогодні Заза Ревішвілі справедливо входить до топ 30 видатних майстрів із виготовлення штучних ножів у світі.
Ніж «Вендета» створений за мотивами корсиканських традиційних складаних ножів. Вузький клинок виготовлений із неіржавкої дамаска посередині має частки та спуски в обидві сторони. Корпус колодки зроблений із титану. Замок типу лайнер лок. З лівого та правого боку колодки розміщений больстер, виготовлений із дамаської сталі обробленої методом хімічного вороніння. Накладки виготовлені з перламутру зі вставками напівдорогоцінних каменів. Колір накладок ідеально поєднується з кольором больстера, і візуально створюють гармонійну картину. Усі деталі ножа та його складання зроблені вручну Заза Ревішвілі. Ніж виготовлений в єдиному екземплярі та стане одним із головних прикрас будь-якої ножової колекції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KVSS |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина клинка, мм | 125 |
| Довжина загальна, мм | 271 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | "Вендетта", "Вендетта" |
| Матеріал накладки/ручки | Перламутр |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 271 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 7,7 |
| Товщина леза | 7.7 мм |
| Паковання | Тканинний чохол, тканинний чохол |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 240 000 ₴









