Під брендом Fox Knives випускаються переважно мисливські ножі, хоча широкий асортимент містить ножі для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виготовлення моделей дасть змогу вибрати найбільш відповідний для Вас варіант!
Під брендом Fox Knives випускаються переважно мисливські ножі, хоча широкий асортимент містить ножі для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виготовлення моделей дасть змогу вибрати найбільш відповідний для Вас варіант!
Співпраця Джеспера Воксне з компанією FOX принесла свої плоди у формі лінійки чудових ножів для щоденного носіння.
Серія називається Core і її назва точно збігається з назвою іншої серії ножів із фіксованим клинком. Будьте уважні під час купівлі.
Профіль клинка drop point універсальний, сам клинок зі сталі N690Co, завдяки чому він може виконувати широкий спектр завдань як у місті, так і за його межами. Також лінійка має моделі з профілем клинка Tanto Point. Колодка з FRN зручно лежить у руці та не ковзає. Рифлення чимось схоже на крокодилячу шкіру.
Викид клинка легкий завдяки підшипникам, відкривання здійснюється за допомогою фліпера або підпальцевого отвору. У робочому положенні клинок фіксується замком Liner Lock.
У модельному ряду є ножі з ручками різних кольорів. Покриття клинка може бути чорним або stonewash.
У серії Core також є підгрупа малих ножів Baby Core. Істотних фізичних відмінностей між повнорозмірним і меншим його собратом небагато. По-перше, це форма клинка, у Baby Core він виготовлений у Sheepfoot. По-друге, як випливає з того, що загальні розміри менші, то і товщина клинка вже на 1 мм. В іншому вони ідентичні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-608 B |
| Мoдель. | Core Folder |
| Загальна довжина | 145 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
- Ціна: 3 610 ₴


