Серія ножів «Вовк» має низку особливостей, що привертають увагу.
Серед них авторські профілі клинків, цінні породи дерева на колодки та, звичайно ж, майстерне лиття на навершенні як голова важеля.
У цій моделі колодка ширша, пряма й без вигину, виготовлена з капа клена. Клинок оригінального профілю з дамаської сталі в 540 шарів. Прилад меляровий, складається з навершя та вузького орнаментованого больстера.
Ножні шкіряні, візерунок із «чайними» мотивами виготовлений методом пірографії.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAWOD |
| Довжина клинка, мм | 120 |
| Довжина загальна, мм | 247 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Волк Дамаск, Волк Дамаск |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Крап клена |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 247 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 640 ₴







