Компанія Artisan Cutlery представила прототип ножа з фіксованим клинком — Artisan Sea Snake, розроблений спільно з ножовим дизайнером Майком Емлером.
Клинок форми wharncliffe виготовлений із нової фірмової порошкової сталі компанії — AR-RPM9 (Artisan-Rare Powdered Material 9 Element Steel), яка була розроблена спеціально для створення лінійки ножів із доступнішою ціною. Ексклюзивна сталь має однорідну структуру, що дає змогу зберігати різальну крайку гострою тривалий час. Також ця сталь проста в правленні та чудово витримує навантаження. Клинок має високі спуски практично від самого обуха та явно виражену підпальцеву виїмку для впевненішого утримання ножа в руці.
Ергономічна ручка з накладками трьох кольорів виготовлена з міцного склотекстоліту G-10 і закріплена за допомогою двох гвинтів. Ніж йде в комплекті з фірмовими піхвами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTISAN |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1842B-BK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | Mike Emler |
| Довжина клинка, мм | 80 |
| Довжина загальна, мм | 172,1 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Sea Snake, Sea Snake |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AR-RPM9 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | G-10 |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 172.1 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | G-10 |
- Ціна: 1 240 ₴





