Artisan Biome — невеликий витончений ніж, який чудово підійде як джентльменський, так і для щоденного використання.
Класичний клинок форми drop point має довжину всього 71 мм. Товщина клинка становить 2,5 мм. Такі невеликі габарити дають змогу носити ніж у кишені штанів або піджака, водночас не відчуваючи дискомфорту.
Плавна ергономічна ручка чудово поміститься навіть у мініатюрній жіночій руці. Як матеріали для виготовлення накладок виробник пропонує вибір між склотекстолітом G-10 і вуглецевим волокном. Також доступні три кольори накладок з матеріалу G-10: чорний, сірий і м'ятний.
Сталлю для клинка послугувала не типова для компанії, мартенситна неіржавка сталь 12С27 Sandvik шведського виробництва, яка має популярність серед європейських виробників різальних інструментів завдяки своїм оптимальним характеристикам і доступної ціни.
У цій моделі клинок приводиться в робоче положення завдяки спеціальному нігтьовому зачепа та фіксується замком slip joint, який багатьом знайомий завдяки відомим ножам компанії Victorinox.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARTISAN |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1840P-BU |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 71,7 |
| Довжина загальна, мм | 167,8 |
| Довжина леза | 71.7 мм |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Artisan Biome, Artisan Biome |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 12C27N |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 167.8 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Slip Joint, Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Колір чохла/ніжний | blue |
- Ціна: 920 ₴






