Чергова новинка від компанії CJRB потішила своїх шанувальників новою моделлю складаного ножа Kicker з унікальним фірмовим замком. Авторський профіль клинка явно виділяє цю модель серед конкурентів.
Клинок виготовлений із високоміцної сталі D2 з обробленням Stonewash. Симетричний клинок має плавний вигин і прямі спуски з 1/3 от обуха. Товщина клинка становить 3,2 мм.
У лінійці Kicker користувачеві на вибір надаються накладки на ручку зі склотекстоліту G-10 або з вуглецевого волокна. Крім того, накладки з G-10 доступні в трьох різних кольорах.
Клинок приводиться в робоче положення за допомогою фліпера та фіксується замком Recoil-lock. Для того, щоб закрити ніж, потрібно відтягнути повзунок замка на себе. Унікальність цього замка полягає в його універсальності, позаяк підійде для правші та лівші, а також у безпеці для користувача за зачинянням ножа, оскільки в цей момент пальці не розміщені на шляху клинка.
Ніж обладнаний двостороннім кліпсом для перенесення ножа в положенні Tip-Up та отвором для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89.2 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1915-CF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 89,2 |
| Довжина загальна, мм | 209,9 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Kicker, Kicker |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 209.9 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Recoil Lock, Recoil Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
- Ціна: 2 290 ₴






