Компактна та харизматична модель складаного ножа CJRB Maileah стане неодмінно чудовим доповненням до будь-якої колекції ножів. Модель розроблена спільно з відеоблоггером Swaggs, яка спеціалізується на ножах.
Клинок форми wharncliffe виготовлений із фірмової сталі компанії — AR-RPM9, яка являє собою порошкову сталь, що має однорідну структуру для тривалого утримання гостроти заточування. Також сталь AR-RPM9 проста в правленні та має доступну вартість.
Приводиться клинок у робоче положення шпеників. Фіксація клинка здійснюється завдяки міцному замку liner lock.
Накладки на ручку виготовлені зі склотекстоліту G-10 і доступні в декількох колірних варіаціях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60.7 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1918-BKF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 60,7 |
| Довжина загальна, мм | 140 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Maileah, Maileah |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AR-RPM9 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Polished |
| Загальна довжина | 140 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴






