Kershaw Coilover — простий і зручний складаний ніж для повсякденного використання. Завдяки використанню якісних матеріалів, ця модель впорається з будь-якими щоденними завданнями.
Таку привабливу ціну ніж має завдяки використанню матеріалів, доступного сегмента. Клинок виготовлений зі сталі 8Cr13MoV, яка вважається одним із найкращих варіантів, пропонованих заводами піднесеної. Клинок має прямі спуски на 1/3 від обуха.
Витончений клинок плавно перетікає в ергономічну ручку з текстурованими накладками, виготовленими з синтетичного поліаміду армованого скловолокном.
Клинок однаково зручно відкривається, як за допомогою фліпера, так і за допомогою шпеника. Для більшої зручності в носінні модель обладнана кліпсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1348 |
| Мoдель. | Coilover |
| Загальна довжина | 172 мм |
| Твердість леза | 57-59 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


