Kershaw Husker — бюджетна модель складаного EDC-ножа на щодень від компанії Kershaw, що увійшла в лінійку бюджетних ножів.
Завдяки поєднанню сучасного дизайну, якісних матеріалів і функціональності, ця модель стане чудовим супутником як повсякденний ніж.
Клинок оптимального розміру виготовлений із популярної сталі 8Cr13Mov з твердістю 57-59 HRC. Прямі спуски практично від середини клинка. Оброблення — stonewash, що дає змогу приховувати подряпини та потертості, отримані під час експлуатації.
Як ручка використовується неіржавка сталь. Накладки мають вигравіюваний малюнок, що створює певну текстуру та забезпечують впевненіший хват. Для більшої зручності ніж обладнаний кліпсою й отвором для темляка.
Зрештою був створений максимально збалансований, компактний і зручний складаний ніж для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1380 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 176 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Husker, Husker |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 176 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.7 |
- Ціна: 1 660 ₴



