Складаний ніж SKIF Plus Lifesaver — модель багатоцільового ножа 2020 року. Характерною відмінністю цієї моделі перед іншими ножами з таким функціоналом полягає в компактніших габаритах і порівняно тонкому профілі.
Клинок форми являє собою щось середнє між американським танто та Spear-Point, виготовлений з неіржавкої сталі марки 420, яка вирізняється високими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення різальної крайки. Вигнуті спуски починаються із середини від обуха, є чітко окреслене фальшлезо. SKIF Plus Lifesaver має чудові колючі та різальні якості, завдяки чому буде актуальний практично в будь-якій ситуації.
Фіксація клинка здійснюється замком Liner-Lock, пластина якого була трохи збільшена та доповнена насічкою для зручнішого оперування однією рукою.
Виймання клинка відбувається за допомогою двостороннього шпеника.
Колодка виготовлена з алюмінієвого сплаву з ланцюжком насічкою. Є склобій, стропоріз, а також сталева кліпса для перенесення ножа в положенні Tip-down.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKIF Plus |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KL75-Bx |
| Гарантія | 1 Місяць |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 207 |
| Додаткова інформація | Склобій, стропоріз, Склобій, стропоріз |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Lifesaver, Lifesaver |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 420 |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 52-56 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Чорний |
- Ціна: 424 ₴






