Складаний ніж SKIF Plus Satellite — модель багатоцільового ножа 2020 року. Ніж вирізняється тонким профілем і невеликими габаритами. На відміну від інших ножів цієї торгової марки, тут є карабін, завдяки чому ніж може стати повноцінним супутником на щодень.
Клинок форми американського танто виготовлений з неіржавкої сталі марки 420, яка вирізняється високими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення різальної крайки. Вигнуті спуски починаються із середини від обуха, є чітко окреслене фальшлезо. SKIF Plus Satellite має чудові колючі та різальні якості, завдяки чому буде актуальний практично в будь-якій ситуації.
Фіксація клинка здійснюється замком Liner-Lock, пластина якого була трохи збільшена та доповнена насічкою для зручнішого оперування однією рукою.
Виймання клинка відбувається за допомогою двостороннього шпеника.
Колодка виготовлена з алюмінієвого сплаву, доповненого декоративним орнаментом. У ножі є склобій і згаданий раніше карабін, щодо чого кишенькова кліпсу немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKIF Plus |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KL72-Bx |
| Гарантія | 1 Місяць |
| Довжина клинка, мм | 80 |
| Довжина загальна, мм | 202 |
| Додаткова інформація | Склобій, карабін, Склобій, карабін |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Satellite, Satellite |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 420 |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 52-56 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Чорний |
- Ціна: 424 ₴






