Складаний ніж SKIF Plus Satellite — модель багатоцільового ножа 2020 року. Ніж вирізняється тонким профілем і невеликими габаритами. На відміну від інших ножів цієї торгової марки, тут є карабін, завдяки чому ніж може стати повноцінним супутником на щодень.
Клинок форми американського танто виготовлений з неіржавкої сталі марки 420, яка вирізняється високими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення різальної крайки. Вигнуті спуски починаються із середини від обуха, є чітко окреслене фальшлезо. SKIF Plus Satellite має чудові колючі та різальні якості, завдяки чому буде актуальний практично в будь-якій ситуації.
Фіксація клинка здійснюється замком Liner-Lock, пластина якого була трохи збільшена та доповнена насічкою для зручнішого оперування однією рукою.
Виймання клинка відбувається за допомогою двостороннього шпеника.
Колодка виготовлена з алюмінієвого сплаву, доповненого декоративним орнаментом. У ножі є склобій і згаданий раніше карабін, щодо чого кишенькова кліпсу немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KL72-BLx |
| Додаткова інформація | Склобій, карабін |
| Мoдель. | Satellite |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Твердість леза | 52-56 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | синій |
- Ціна: 424 ₴


