Spyderco Honeybee — нова модель від культового виробника, що являє собою невеликий складаний ніж-брелок, який завжди буде під рукою. Є старшою версією Spyderco Bug.
Габарити ножа становлять лише 94 мм за маси 17 грамів, що однозначно не зав'яже ні кишеня, ні зв'язку ключів.
Клинок зі знайомим усім фанатам цієї торгової марки профілем Wharncliffe виготовлений із недорогої сталі 3Cr13, яку можна схарактеризувати як максимально просту, але робочу сталь із гарною корозійною стійкістю.
Клинок фіксується механізмом Slip Joint — чого буде досить для ножа такого типу.
На клинку є фірмовий підпальцевий отвір Spyder Hole, за допомогою якого і витягується клинок.
Колодка повністю сталева, як і клинок, доповнена чорним покриттям.
Spyderco Honeybee — нова пропозиція від культового виробника, цей ніж призначений для щоденного використання як брелок, який, до того ж, має більш ніж помірну вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 42 мм |
| Товщина леза | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C137BKP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 42 |
| Довжина загальна, мм | 94 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Honeybee, Honeybee |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 3Cr13 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Black oxide |
| Загальна довжина | 94 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57 |
| Тип замка | Slip Joint, Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1.6 |
- Ціна: 1 420 ₴




