Spyderco RockJumper — легкий складаний ніж середніх габаритів, створений Селом Глессером — засновником компанії. Попри якусь схожість із бестселерами Endura і Delica, RockJumper не можна назвати просто варіацією на ту ж тему. Цей ніж спочатку замислювався як спеціалізований інструмент для альпіністів і скелелазів, про що свідчить і назва — RockJumper.
Принципова відмінність цього ножа полягає в наявності ширшого клинка з профілем Wharnkliffe зі заокругленим вістрям і невеликою загальною масою. Завдяки такому рішенню цей ніж вирізняється добрими різальними властивостями з високою точністю різання.
Клинок виготовлений зі сталі VG-10, яка вважається багатьма найфмейкерами/"золотою серединою/" за її різальні якості, тривале утримання різальної крайки та високу корозійну стійкість. Прямі спуски починаються від самого обуха.
У відкритому стані клинок фіксується замком Back Lock, який можна назвати/" класичним/" рішенням для ножів Spyderco.
Колодка ножа виготовлена з FRN, що дало змогу зниженню ваги. Текстура Bi-Directional TextureTM забезпечує надійне захоплення навіть у рукавичці або у вологій руці.
Є також чотирипозиційна кліпса та збільшений отвір для темляка.
Складаний ніж Spyderco RockJumper стане чудовим вибором не тільки для альпіністів і скелелазів, а й для прихильників менш екстремальних видів активності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 78 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C254PBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 78 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Rockjumper, Rockjumper |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-62 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
- Ціна: 4 440 ₴



