
Ніж кухонний Shimomura Fine Santoku. Довжина клинка — 145 мм
3 240 ₴
- В наявності
- Код: 39890046
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія ножів Fine зібрана з міцних і термостійких матеріалів, що дає змогу без проблем мити ці ножі в посудомийній машині.
Клинок тришаровий, основний шар — сталь AUS10A, бічні — неіржавка. Колодка зі спеціального нейлону, больстер також сталевий. Як і всі вироби японських майстрів, чи то меч «катана», чи кухонний ніж «Santoku», будь-яка модель лінійки ідеально збалансована та зручно лежить у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shimomura Corp. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MFN-104 |
| Довжина клинка, мм | 145 |
| Довжина леза | 145 мм |
| Довжина загальна, мм | 280 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Santoku, Santoku |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS10A, Неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Нейлон |
| Ножі та холодна зброя | Кухонні інструменти |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Підкатегорія | Кухонні ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


