Клинок
Довжина клинка — 135 мм, ширина — 30 мм, товщина — 3,7 мм.
Спуски увігнуті від середини гомілки.
Різальна крайка біля колодки закінчується невеликим чойлом, який захистить декорований больстер від подряпин і пошкоджень під час заточування.
Клинок у цього ножа є однією з його головних переваг. Найбільш впадають в очі такі особливості ладу клинка:
- Велике фальшлезо (майже на всю довжину обуха).
- Вістря, розташоване біля центрально-поздовжньої осі колодки.
- Великі доли.
Все це надає ножу кинджалоподібний, бійцевий вигляд. Такий клинок безперечно не залишиться непоміченим. До такого ножа ніхто не віднесеться недбало.
Та й практичні його можливості будуть на висоті. Головне завдання суворого мисливського ножа — оброблення здобутої дичини. Понад із цією то роботою Grand Way 2893 LW впорається на добре.
СтальКлинок ножа Grand Way 2893 LW виготовлений із неіржавкої сталі марки 440С. Ця, винайдена в середині XX століття в США неіржавка сталь, довгий час була одним з основних сплавів, що використовувалися для виготовлення ножів і столових приборів.
Навіть зараз, в епоху високотехнологічних порошкових сталей, 440С не втратила своїх головних позитивних якостей:
- доступна ціна;
- висока корозійна стійкість;
- гідна міцність;
- нескладне заточування.
Колодка
Колодка виготовлена в традиційному для європейських мисливських ножів стилі. Її конструкція — всадна, хвостовик йде на всю довжину аж до навершя.
Матеріал ручки (спеціально оброблене дерево) приємний на дотик, не остигає на морозі, не липне та не плавиться на жарі.
Больстер і навершя прикрашені рослинним орнаментом.
Такий красивий і солідний ніж не соромно вийняти з піхви на полюванні. Такий ніж не соромно подарувати близькій людині.
Grand Way 2893 LW — чудовий мисливський ніж і прекрасний подарунок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 181 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 131 |
| Додаткова інформація | Шкіряний чохол високого класу |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 266 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 017 ₴







