-
Що таке балісонг?
Балисонг — оригінальний вигляд складаного ножа родом із Філіппін. Цей тип ножів цінують як за надійність конструкції, так і за ефектну манеру розкриття клинка — "фліп". У умілих руках фліпінг має вигляд, як справжнє циркове уявлення. З цієї причини, світова популярність цього ножа не спадає ось уже понад 70 років.
-
У чому головні переваги балісонга 1863?
Клинок цього ножа виготовлений із міцної й надійної неіржавкої сталі марки 440C. Ця сталь добре відома своєю корозійною стійкістю і досить легко точиться до чудової гостроти.
Довжина клинка 80 мм, товщина по обуху — 2,9 мм. Це більш ніж серйозні характеристики.
Спуски клинка увігнуті, десь від середини голомені. Помітне фальшлезо підвищує проникні характеристики клинка типу drop point.
З цікавих деталей привертають до себе увагу гардоподібні упори та невеликі доли.
Grand Way 1863 — цілком серйозний ніж, з функціональним, надійно фіксується клинком і стильним дизайном. Водночас у складеному стані він займає зовсім незначне місце й не вимагає жодних чохлів або піхв.
-
Дозволено носіння балісонгів в Україні?
У різних країнах світу ставлення законодавства до балісонгу абсолютно різні.
В Україні балісонг, як тип ножа, абсолютно легкий. Якщо його інші характеристики, як-от, довжина та форма клинка, наявність розвинених упорів та ін., є в межах розрішених параметрів, ви можете вільно купити та носити з собою балісонг.
Grand Way 1863 офіційно є господарсько-побутовим інструментом. Це підтверджено цілим комплексом його характеристик, ключовий із яких є довжина клинка менш ніж 90 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 104 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 100 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 235 ₴




