Ніж із фіксованим клинком LionSteel B35 завдяки своїм характеристикам чудово підходить для використання на природі та під час активного відпочинку. Сатинований клинок виготовлений із високолегованої інструментальної сталі Sleipner виробництва компанії Böhler — Uddeholm AG, що забезпечує тривале утримання різальної крайки. Розроблений у співпраці з італійським ножовим дизайнером Ведмелем/"Moletta/" Пенсато, B35 має ергономічну ручку зі склотекстоліту G-10, оливкового дерева, палісандра або горіха (залежно від моделі), у якому передбачений отвір для темляка. Ніж постачається з міцними шкіряними піхвами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionsteel |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B35 WN |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дизайнер | Michele "Molletta" Pensato |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 203 |
| Додаткова інформація | Отвір для темляка, Отвір для темляка |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | B35, B35 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sleipner |
| Матеріал накладки/ручки | Горіх |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Італія, Італія |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 750 ₴





