Асортимент утилітарних ножів із фіксованим клинком від Lionsteel розширився серією B40 (Bushcraft Knife), яка розроблялася в співпраці з відомим італійським ножовим дизайнером Мішелем "Moletta" Пенсато. Серія складається з п'яти моделей, що вирізняються кольором і матеріалом накладок на колодку: натуральна деревина (палісандр, олива), склотекстоліт G-10 і мікарта. Для створення повнохлового клинка типу drop point використовувалася інструментальна сталь Sleipner виробництва компанії Böhler-Uddeholm AG, а його дизайн передбачає наявність отвору для кріплення темляка. Клинок оброблений за технологією Stonewash. Ножі постачаються з профільованими піхвами зі щільної натуральної шкіри світло-коричневого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Коричневий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B40 ST |
| Додаткова інформація | Отвір для темляка |
| Мoдель. | B40 |
| Загальна довжина | 227 мм |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 380 ₴


