
Саундмодератор A-TEC Mega H2. Кал. - .375. Різь - A-Lock Mini
29 700 ₴
- В наявності
- Код: 36740374
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія саундмодераторів Mega H2 є покращеною версією моделі MegaHertz. Завдяки сучасній технології виготовлення й оновленому дизайну, глушники цієї лінійки краще пригнічують звук першого,/"холодного" пострілу. Так само, як і/"подірки/", саундмодератори Mega H2 є модульними, отже, стрілок може регулювати довжину глушника без використання додаткових інструментів.
Зниження сили звуку може досягати 38 дБ.
Саундмодератори встановлюються на карабіни.30-х калібрів із широким діапазоном дульних різей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 38 dB (C), 38 dB (C) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 9.53 мм (.375) |
| Довжина/габарити | Довжина — 250 мм, діаметр — 64 мм |
| Дульна різь | A-Lock Mini, A-Lock Mini |
| Мoдель. | Mega H2, Mega H2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
| Країна виробник | Норвегія, Норвегія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 700 ₴




