Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 127 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAKR |
| Довжина клинка, мм | 127 |
| Довжина загальна, мм | 259 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Крила, Крила |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Крап клена |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 259 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,8 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 160 ₴







