Неймовірно красивий ніж під назвою «Небесний» представила кузня R.A.Knives.
Клинок оригінального профілю відкуваний із дамаської сталі. Колодка ж є унікальним поєднанням природних і синтетичних матеріалів — листя кукурудзи навіки застигли в полімері кольору нічного неба. Окремо варто згадати навершя — тонке лиття у формі крил слугує оправою справжньої бірюзи.
Навіть традиційні шкіряні піхви прикрашені вставкою з декоративної шкіри глибокого синього кольору.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Основні | |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RANK |
| Довжина клинка, мм | 115 |
| Довжина загальна, мм | 250 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Небесний, Небесний |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Акрилова синтетична смола, Натуральні матеріали |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,5 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 360 ₴







