Колекційна версія винайденого та отриманого поширення під час Першої Світової війни живоплоту (інша назва — траншейного) ножа. Міцний клинок із дамаської сталі має чітко окреслений/"войний/" вигляд із фальшлезом на обуху та долом. Найперші зкопіших ножів часто були просто переробленими штик-ножами — і саме штик-ніж нагадує модель/"Окопнік/" від R.A.Knives.
Колодка має оригінальний візерунок, а нагорі прикрашена накладкою з декоративною петлею під темляк.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 152 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAO2 |
| Довжина клинка, мм | 152 |
| Довжина загальна, мм | 272 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Живокіст, живокіст |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Акрилова синтетична смола |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 272 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,8 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 920 ₴







