Мозаїчний дамаск клинка в поєднанні з химерним візерунком полімерної ручки — відразу видно, що перед вами ніж «відважний» із майстерні R.A.Knives. Навершя та більстер із меляра, прикрашені рослинним орнаментом.
На шкіряних піхвах декоративна вставка білого кольору.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAVI |
| Довжина клинка, мм | 125 |
| Довжина загальна, мм | 256 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Відважний, Відважний |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Акрилова синтетична смола |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 256 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,2 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 480 ₴







