Ніж Tokisu Akechi призначений для полювання.
Обладнаний клинком профілю «танто», викиненим із неіржавкої сталі 7Cr17MoV завдовжки 192 мм. Колодка з посиленої гуми з текстурованою поверхнею, що сприятливо позначається на утриманні та контролі ножа, навіть якщо рука волога, а розмір колодки розрахований, зокрема, на роботу в рукавичці. Гарда та навершя сталеві, причому в останньому передбачений отвір для темляка. Ніжни з міцного полімеру, система кріплень створена так, що ніж можна носити на поясі та на екіпіруванні.
Постачається у фірмовій коробці з магнітною клямкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tokisu |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 192 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02RU064 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 192 |
| Довжина загальна, мм | 325 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Akechi, Akechi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 7Cr17MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Гума |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Пластикові піхви з кріпленням |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 325 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴





