Ніж Tokisu Musashi призначений для полювання. Є трохи зменшеною версією моделі Akechi, з клинком завдовжки 149 мм, водночас розмір колодки залишився колишнім — майже 130 мм. Інші параметри ідентичні старшій моделі — та сама сталь 7Cr17MoV, універсальні піхви та коробка з магнітною клямкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tokisu |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 149 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02RU063 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 149 |
| Довжина загальна, мм | 283 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Musashi, Musashi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 7Cr17MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Гума |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Пластикові піхви з кріпленням |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 283 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴





